Hoya Sensity
Šošovky HOYA Sensity


Všetky odtiene života.

Nebolo by úžasné mať len jedny okuliare na všetky svetelné podmienky?Predstavte si, že ste vonku a prechádzate z tmavšieho chladnejšieho tieňa priamo do jasného svetla. Naozaj by ste si mali zmeniť okuliare, no nebolo by oveľa jednoduchšie, keby sa samy prispôsobili svetlu?Sensity, šošovky reagujúce na svetlo, sa prispôsobia všetkým svetelným podmienkam.Šošovky, ktoré toto dokážu, naozaj existujú – nazývajú sa Hoya Sensity. Menia svoju farbu podľa svetla. Vonku tmavnú a stávajú sa z nich slnečné okuliare. Vo vnútri zas blednú a sú z nich výnimočne číre šošovky. Počas týchto rýchlych zmien je zachovaná kompletná UV ochrana očí. Nech už váš deň vyzerá akokoľvek, vždy budete mať riešenie po ruke.

https://google.comVstúpte s nami do svetla


Unikátna technológia stability svetla
Samozafarbovaciu funkciu šošoviek dokáže na jednej strane výrazne narušiť nízka hladina UV žiarenia a na druhej extrémne teploty. V minulosti sa fotochromatické šošovky s takýmito podmienkami vyrovnávali len ťažko. Na zjazdovkách boli príliš tmavé a pomaly sa odfarbovali. V piesočných dunách sa ich farba zase zmenila len o málo a tiež veľmi pomaly.

Technológia stability svetla použitá pri výrobe šošoviek Sensity zabezpečuje konzistentné zafarbovanie vo všetkých klimatických podmienkach, regiónoch, nadmorských výškach, teplotách a ročných obdobiach. Šošovky Sensity sa aktivujú okamžite po dopade prvých svetelných lúčov a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým sa zafarbia na atraktívny odtieň slnečných šošoviek 3. kategórie. Ako náhle sa intenzita okolitého svetla zníži, začnú sa neobvykle pružne odfarbovať. Počas týchto rýchlych zmien je zachovaná kompletná UV ochrana očí. Šošovky Sensity vám tak poskytnú najvyšší komfort a najlepšiu ochranu zraku.

https://google.com


Výhody pre vás

– Pohodlné videnie vo všetkých svetelných podmienkach
– Konzistentné reakcie napriek rôznym okolnostiam
– Stmavnutie vonku až na slnečné okuliare kategórie 3
– Vyblednutie vo vnútri až na číre šošovky
– Stály 100% UV filter
– Tri atraktívne prirodzené sýte farby: sivá, hnedá a zelená
– Zníženie oslepujúcich odleskov, vynikajúci kontrast a prirodzené vnímanie farieb bez skreslenia

Sensity je vhodné pre kohokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.
Sensity je možné kombinovať so všetkými prémiovými povrchovými úpravami – SHV, HVLL, HVLL BlueControl a HVLL UV Control. Je k dispozícii v prevedení jednoohniskových, bifokálnych aj multifokálnych okuliarových šošoviek.
Sensity funguje spoľahlivo. Kedykoľvek a kdekoľvek.

https://google.com