Povrchové úpravy
Zaslúžené prvenstvo v povrchových úpravách


Super Hi-Vision (SHV) – povrchová úprava pre ešte väčší komfort
ZLEPŠUJE PRIEHĽADNOSŤ: Bez odrazy a odlesky od povrchu šošoviek. Vyššia bezpečnosť za volantom, komfortnejšia práca za počítačom, umožňuje jasné a kontrastné videnie.
CHRÁNI PRED POŠKRIABANÍM: Extra odolná voči poškriabaniu – až 3-krát vyššia odolnosť voči poškriabaniu oproti šošovkám s bežnou antireflexnou úpravou.
ODPUDZUJE VODU, NEČISTOTY AJ MASTNOTU: Odolná voči vode, špine a mastnote, rýchlo a ľahko sa čistí. Kvapky vody či oleja nedržia na povrchu šošovky a rýchlo stekajú preč.

https://google.com


Hi-Vision LongLife (HVLL) – svetové prvenstvo v trvácnosti a spoľahlivosti
Najodolnejšia antireflexná úprava na trhu zn. HOYA prináša aj tieto výhody:
EXTRA DLHÁ ŽIVOTNOSŤ: Extra odolnosť voči poškriabaniu. Až 7-krát vyššia odolnosť voči poškriabaniu než bežné úpravy. Zvýšená tepelná aj chemická odolnosť.
ĽAHKÁ ÚDRŽBA: Odpudzuje vodu, špinu aj mastnotu, čistiť stačí príležitostne. Zvyšuje pohodlie, bezpečnosť a trvácnosť. Špina a odtlačky prstov sa očistia rýchlo a jednoducho.
ODPUDZUJE PRACH: Antistatická vrstva odpudzuje prach. Šošovka zostáva dlhšie čistá.
VIZUÁLNY KOMFORT:Odstraňuje rušivé odrazy a odlesky, zlepšuje priehľadnosť a kontrast. Bezpečná aj pri šoférovaní, hlavne počas nočnej jazdy.

3-ROČNÁ ZÁRUKAHVLL BlueControl – antireflexná úprava
filtrujúca modré svetlo

Elektronické zariadenia sa stali bežnou súčasťou nášho života. Viac ako tretina dospelých sa bez nich nezaobíde 4 až 6 hodín denne, 14 % dokonca až 12 hodín.Modré svetlo obrazoviekObrazovky všetkých elektronických pomocníkov vyžarujú vysoko energetické modré svetlo. Je bežnou súčasťou slnečného žiarenia, no jeho nadbytok z umelých zdrojov náš zrak namáha a zvyšuje celkovú únavu.Až 83 % používateľov vníma zrakovú nepohodu pri práci s elektronickými zariadeniami:• červené, podráždené, suché oči,• rozmazané videnie, únava,• bolesti hlavy, krku a chrbtice. HVLL BlueControl okrem všetkých vlastností prémiovej úpravy HVLL navyše neutralizuje účinky modrého svetla obrazoviek a digitálnych zariadení. Znižuje tak námahu očí a zrakovú únavu. Zároveň redukuje odlesky a zvyšuje kontrast. Chráni oči pred trvalým poškodením. Pomáha vnímať farby prirodzene, bez skreslenia. Vaše oči sú tak celodenne chránené, vaše videnie uvoľnené a farby vnímané prirodzenejšie.

Nositelia okuliarov získavajú technologicky najvyspelejšiu úpravu, aká kedy bola dostupná na svetovom trhu. HVLL BlueControl je najmodernejšia antireflexná úprava z ponuky firmy HOYA použiteľná pre každého v každom veku. Je možné ju kombinovať so všetkými typmi okuliarových šošoviek z laboratórnej výroby značky Hoya.