Danae Vision

 

Antireflexná povrchová úprava pre novú dobu

Saphir Blue je vysokoúčinný antireflex modrého odtieňa z výroby DANAE VISION, ktorý filtruje vysokoenergetické modré svetlo do 450 nm. Chráni oči pred poškodením a námahou v dvoch stupňoch účinnosti: Saphir Xtra-Blue a Saphir Ultra-Blue. Antireflex je dva krát odolnejší voči poškriabaniu v porovnaní so Saphir Extra a super-hydrofóbna úprava pomáha pri čistení od prachu, mastnoty a iných nečistôt.

[columns] [span6]

[/span6][span6]

Čo je vysokoenergetické modré svetlo (HEV)?

Je to fialovo-modré viditeľné svetlo s vlnovou dĺžkou 380–500nm, ktorého umelo vytvorený prebytok narúša biologickú rovnováhu buniek a celého tela. V prirodzenej intenzite je bežnou súčasťou denného svetla a slnečného žiarenia potrebného pre správny biorytmus.

Následkami nadmerného pôsobenia HEV sú narušený spánok, zraková únava a oxidačný stres. Zároveň zvyšuje riziko katarakty a makulárnej degenerácie.

[/span6][/columns]

 

Saphir Blue chráni pred modrým svetlom

Antireflexná povrchová úprava Saphir Blue filtruje a odráža časť modrého svetla vyžarovaného obrazovkami elektronických zariadení. Saphir Xtra-Blue poskytuje 100% filtráciu UV 400 a základnú ochranu pred modrým svetlom. Saphir Ultra-Blue poskytuje zvýšenú ochranu a filtruje modré svetlo až do úrovne 420 nm. Týmto chráni aj pred oslepujúcim svetlom z LED a Xenon reflektorov oproti idúcich áut a tak znižuje zrakovú námahu, stres a riziko za volantom.

[columns] [span6]

[/span6][span6]

[/span6][/columns]

 

[columns] [span8]

Saphir Xtra-Blue a Saphir Ultra-Blue:

Chráni zrak pred žiarením z digitálnych zariadení

• Neutralizuje účinky modrého svetla z LCD monitorov.
• Chráni oči pred poškodením a námahou.

Znižuje pálenie očí a únavu

• Zabraňuje namáhaniu zraku.
• Uvoľňuje napätie v očiach.

Super-hydro úprava uľahčuje čistenie

• Odpudzuje nielen vodu, ale aj mastnotu a nečistoty.
• Zvyšuje odolnosť šošoviek a predlžuje ich životnosť.

[/span8][span4]

[/span4][/columns]