Okuliarové rámy

 Nezameniteľný dizajn kolekcie Flair hovorí rečou tvarov a farieb, spája cit pre štýl s nadčasovým vkusom. Akcentuje krásu ľudskej tváre, prekvapuje remeselnou vynaliezavosťou, vyzdvihuje optickú odbornosť a potvrdzuje precíznosť nemeckej výroby. Použitie ľahkých, pružných a antialergických materiálov umocňuje komfort užívateľov, ktorí sú na svoje okuliare právom hrdí. Flair je totiž pojem – synonymum najvyššieho ratingu v celosvetovej optickej branži.

Nemecký výrobca je dlhodobo lídrom v patentovo chránených technických inováciách. Vyvíja dizajnérske skvosty, ktoré zdôraznia osobnosť užívateľa tak, ako žiadne iné a dodajú jeho vzhľadu dôstojnosť a decentnosť.

Kompletný sortiment rámov Flair nájdete tu

 

Ucelená kolekcia pre dámy nad 40 rokov, ktoré uprednostňujú nadčasovú eleganciu pred extravaganciou. Dizajnérsky akcent spočíva v dekorácii straníc často opatrených perlou, perleťou, emailom alebo Swarovski elementom. Tieto nevtieravo pútajú pozornosť aj vďaka decentnému sfarbeniu ostatných častí. Rozmerové parametre rámov sú ideálne aj pre aplikáciu multifokálnych okuliarových šošoviek.Odľahčené “polorámy” z titanu alebo nerezovej ocele. Esteticky príjemná kombinácia tenkého kovového materiálu s transparentným silónovým uchytením šošoviek v spodnej – “bezrámovej” časti. Na tvári má viac doplňujúci než dominujúci význam. Príslovie “menej je niekedy viac” je v tomto ohľade stále obľúbenejšie medzi náročnými zákazníkmi, prevažne v manažérskych pozíciách.Pestrá paleta veselých rámikov pre najmenších vzbudzuje radosť detí a úsmev ich rodičov. Náročné spracovanie jednotlivých častí rámu a jeho povrchových úprav umožňuje dlhodobejšie používanie okuliarov pre malých aj väčších šibalov. Všetečná rozprávková postavička Pinoccio ponúka 4 základné detské tvary rámikov v niekoľkých veľkostiach a farebných kombináciách v cenovo veľmi dostupnej kategórii.Rad plastových vstrekovaných modelov pokrývajúci základný sortiment tvarov, farieb a veľkostí pre každú skupinu menej náročných sociálne slabších zákazníkov.Osvedčená línia okuliarových rámov odzrkadľuje aktuálnu sviežu módu mladých. Trojica mladých dizajnérov vytvára univerzálne cenovo dostupné modely pre tých, ktorým sú študenské časy so štipkou extravagancie blízke.
Kolekcia elegantných príjemne dekorovaných dámskych rámov pre mladšie a stredné vekové kategórie. Precízne vypracované zdobenie stránic pôsobí v kombinácii s ladným tvarom rámu vyvážene, čím nevtieravo umocňuje jemnosť ženskej tváre.


 

Comments are closed.