Hoyalux iD LifeStyle V+

 

Dizajn inšpirovaný ľuďmi

Hoyalux iD LifeStyle V+ je multifokálna okuliarová šošovka firmy HOYA, ktorá vznikla vďaka spätnej väzbe zákazníkov z celého sveta. Definovaním parametrov a osobných preferencií prostredníctvom objednávkového systému MyStyle iDentifier vytvorili nositelia multifokálov unikátnu databázu údajov, ktorá inšpirovala vedcov a technikov firmy HOYA a stala sa základom pre vývoj nového progresívneho dizajnu.

Analýza používateľských preferencií a návykov, klinické skúšky a prieskum názorov prispeli k novému pohľadu na potreby moderných presbyopov. Vylepšená optimalizácia asférickej krivky a inovatívna kalkulácia dizajnu viedli k zrodu LifeStyle V+. Postrehy a požiadavky používateľov boli úspešne pretavené do hi-tech kvality druhej generácie šošoviek LifeStyle.

Inšpirované vami, optimalizované Hoyou.

 

Dva dizajnové varianty

Hĺbková analýza používateľského správania a dát získaných z objednávok viedla k záveru, že jeden dizajn nesplní požiadavky všetkých zákazníkov. Hlavným zdrojom inšpirácie pre ďalšiu generáciu Hoyalux iD LifeStyle V+ bola multifokálna šošovka Hoyalux iD MyStyle. Výsledkom sú dva dizajnové varianty, ktoré dokonale reflektujú individuálne potreby používateľov.

Hoyalux iD LifeStyle V+ Harmony je vyvážená multifokálna šošovka s rovnomerne rozloženou progresiou v hlavných zónach videnia. Výnimočný dizajn vhodný pre skúsených presbyopov, ktorí očakávajú najlepšie možné videnie v každej situácii.

Hoyalux iD LifeStyle V+ Clarity je dynamická multifokálna šošovka optimalizovaná na videnie do diaľky. Ideálna pre mladších, aktívnych presbyopov, ktorí vyžadujú ostré videnie bez akékoľvek obmedzenia pri ich celodennom pohybe.

Charakteristika Hoyalux iD LifeStyle V+

  • Maximálna ostrosť videnia, lepší kontrast
  • Rozšírené zorné pole, uvoľnené videnie
  • Presnejšia korekcia videnia, vyšší používateľský komfort
  • Stabilné vnímanie obrazu pri všetkých aktivitách, najmä pri práci s mobilným telefónom a tabletom
 

Comments are closed.