Danae Vision


Určite každý z vás zažil situáciu, keď ste potrebovali slnečné okuliare, no práve vtedy ste ich nemali po ruke.  V tomto článku vám predstavíme nové samozafarbovacie šošovky Hoya Sensity, s ktorými sa budete cítiť komfortne počas celého dňa.

Šosovky Hoya Sensity posúvajú proces samozafarbovania na vyššiu úroveň. Vďaka Stabilight Technology TM je zabezpečené konzistentné zafarbovanie vo všetkých klimatických podmienkach, regiónoch, nadmorských výškach, teplotách a ročných obdobiach. Šošovky Sensity sa aktivujú okamžite po dopade prvých svetelných lúčov a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Akonáhle sa intenzita okolitého svetla zníži, začnú sa pružne odfarbovať. Už po 1 minúte sú o 23% svetlejšie ako iné na trhu dostupné fotochromatické šošovky. Počas týchto zmien je zachovaná kompletná UV ochrana očí. Šošovky Sensity tak poskytnú používateľom najvyšší komfort a najlepšiu ochranu zraku.

Šošovky Sensity sú k dispozícii v troch atraktívnych  farebných prevedeniach (striebristo sivá, bronzovo hnedá a smaragdovo zeléna). Všetky farby zaručujú vynikajúci kontrast a redukciu oslepujúcich odleskov bez zníženia kvality vnímania farieb.

[nggallery id=9]

Jedinečnosť okuliarových šošoviek Sensity spočíva v patentovanom mikroskopicky presnom rotačnom nanášaní fotochromatickej vrstvy, ktoré umožnuje efektívnejšie využitie celej plochy šošovky a rovnomerné rozloženie molekúl na jej povrchu. Výsledkom je prvotriedna priľnavosť, najvyššia kvalita, predĺžená životnosť šošoviek ako aj stabilnejšia účinnosť samozafarbujúcej vrstvy.

Na záver vám prinášame výsledky štúdie firmy Millward Brown, ktorá podrobila šošovky Sensity niekoľkým testom v porovnaní s konkurečnými šošovkami na trhu.

>>> kde kúpiť <<<

– o 20% nižšia citlivosť na teplotné zmeny
– až 45% vyššie sfarbenie po 1,5 minúte
– rýchlejšie odfarbovanie, po 1 minúte až o 23% svetlejšie než porovnateľné produkty na trhu

– fotochromatické šošovky Sensity majú výraznejšie a prirodzenejšie farby
– farebné odtiene sú až o 35% sýtejšie
– zafarbujú sa rovnomernejšie (až na intenzitu slnečných šošoviek kategórie 3)

Ak vás fotochromatické šošovky japonskej kvality Hoya Sensity oslovili, môžete si ich kúpiť vo svojej obľúbenej optike.