Danae Vision

XX-2012-05_Danae_PR_Harmonia_Multifokaly.indd

Skúsite to aj vy?

Presbyopia alebo „syndróm krátkych rúk“

Čítate v poslednom čase lepšie po oddialení textu? Ťažšie zaostrujete pri pohľade na veci na vašom pracovnom stole, v aute či v dielni? Buďte pokojní, tento pocit zdieľate s väčšinou vašich rovesníkov po štyridsiatke, aj keď existujú výnimky potvrdzujúce pravidlo. S vekom klesá elasticita všetkých tkanív ľudského tela vrátane očných svalov. Na zaostrenie na rôzne vzdialené predmety preto začnú vaše oči potrebovať rôzne silné dioptrie. Účinným riešením je voľba multifokálnych okuliarových šošoviek, v ktorých sa postupne zhora nadol plynule mení dioptria.

PanoraMAX – prémiová individuálna multifokálna okuliarová šošovka na celodenné nosenie s prirodzeným videním na všetky vzdialenosti. S výrazne rozšíreným zorným poľom, vysokou stabilitou videnia bez bočného skreslenia. Umožňuje najvyšší stupeň personalizácie s garanciou rýchleho návyku. Vyrobená na mieru novou Freeform technológiou s použitím špecializovanej 3D – Eye kalkulácie.

OfficeMAX – nadštandardná individuálna interiérová multifokálna okuliarová šošovka sprostredkujúca kvalitné videnie od 30 cm do 4 m. Komfortná pre prácu v kancelárii, s počítačom, … aj na komunikáciu s klientom. S obzvlášť širokým zorným poľom na strednú vzdialenosť a na čítanie. Zabezpečuje prirodzené držanie tela, čím eliminuje bolesti krčnej chrbtice. Zvyšuje kontrast a tlmí rušivé odrazy z umelých zdrojov osvetlenia. Vyrobená Freeform technológiou so zárukou okamžitej adaptácie.