Danae Vision

MYSELF

Technológie ovplyvňujú každý aspekt nášho každodenného života. Žijeme vo svete plnom digitálnych zariadení. Aj keď sme radi, že nám poskytujú pohodlie a spojenie so svetom, pozeranie na krátke vzdialenosti môže byť pre naše oči často bolestivé: napríklad pri preostrovaní medzi notebookom, smartfónom a tabletom, či medzi navigáciou v aute a prístrojovou doskou.

Vedeli ste, že väčšina z nás trávi priemerne 8 až 10 hodín denne pozeraním na rôzne digitálne zariadenia? Výsledkom sú častokrát podráždené oči, rozmazané videnie a bolesti hlavy, chrbta, krku i ramien.

Samozrejme, dôležité nie je len videnie na blízko. Viete, že pre 9 z 10 používateľov multifokálnych šošoviek sú pre celkovú spokojnosť s nimi dôležité tieto tri faktory?

  • Komfortný prechod z diaľky do blízka.
  • Rýchla adaptácia.
  • Ľahké zaostrovanie na blízke aj vzdialené objekty.

 

Spoločnosť Hoya kladie veľký dôraz na názory zákazníkov. Jedine tak môže nový dizajn šošoviek prispôsobiť ich aktuálnym potrebám. S týmto prístupom bol vyvinutý aj Hoyalux iD MySelf.

Nedávna porovnávacia štúdia ukázala, že až dvakrát viac účastníkov uprednostnilo nový iD MySelf pred doteraz najprémiovejším multifokálom iD MyStyle V+. Potvrdilo sa tak, že iD Myself prináša významné vylepšenia vo všetkých oblastiach, ktoré sú pre klientov dôležité.

PREČO JE iD MYSELF NAJLEPŠOU MULTIFOKÁLNOU ŠOŠOVKOU OD HOYA ?

Hoyalux iD Myself je nová, najprémiovejšia šošovka firmy Hoya s najvyššou mierou individualizácie. Kombinuje osvedčené Hoya optimalizácie (Binokulárny model očí a Binokulárna harmonizačná technológia) s novými inovatívnymi technológiami „3D binokulárne videnie“ a „AdaptEase“. Kvalitu binokulárneho videnia tak posúva na úplne novú úroveň. Poskytuje najširšie zorné polia, kvalitné videnie na všetky vzdialenosti, výnimočný komfort pri práci s digitálnymi zariadeniami a okamžitú adaptáciu.

Najdôležitejšie technológie a postupy použité pri výrobe šošovky iD Myself:

PREVRATNÉ BINOKULÁRNE VIDENIE

Až 73% zákazníkov nad 40 rokov má rozdielnu dioptrickú korekciu medzi pravým a ľavým okom. Hoyalux iD MySelf s použitím Binokulárnej harmonizačnej technológie vyvažuje tento rozdiel výpočtom optimálnej dĺžky progresívneho koridoru zvlášť pre každé oko. 

Pridaním prevratnej technológie 3D binokulárneho videnia Hoyalux iD MySelf navyše koriguje nežiadúce prizmatické účinky aj na periférii šošovky. Používatelia multifokálov pocítia výrazný pokles skreslenia a plávania obrazu vo všetkých smeroch.

  • Výnimočná čistota videnia.
  • Vylepšené preostrovanie s výraznou redukciou pohybov očí a hlavy.
  • Stabilné videnie so znížením skreslenia a plávania obrazu pre rýchlu adaptáciu zraku na rôzne aktivity, vrátane používania digitálnych zariadení.

 

OPTIMALIZOVANÉ PRE DOKONALÉ VIDENIE

Vedeli ste, že 9 z 10 používateľov multifokálnych šošoviek verí, že rýchla adaptácia je jednou z ich najdôležitejších výhod?

Technológia ľahkej adaptácie AdaptEase znižuje okrajové skreslenia a rozširuje zorné polia na blízke a stredné vzdialenosti bez zníženia kvality zóny do diaľky.

Porovnanie šírky zorných polí:

Vďaka optimalizovaným zorným poliam ponúka Hoyalux iD MySelf vynikajúci komfort pri práci s digitálnymi zariadeniami ako aj pri aktivitách v exteriéri.

  • Výrazne vylepšené zorné polia na blízke a stredné vzdialenosti, bez kompromisov pri pozeraní do diaľky.
  • Optimalizovaná zóna na strednú vzdialenosť pre komfortnú prácu s digitálnymi zariadeniami.
  • Uvoľnený zrak pri práci na blízke vzdialenosti.
  • Ľahká a rýchla adaptácia.

 

AKTUÁLNE PORTFÓLIO MULTIFOKÁLNYCH ŠOŠOVIEK HOYA

Produktová brožúra v PDF tu.