Danae Vision

Strávte leto so Suntech Intense

Samozafarbujúce sa okuliarové šošovky predstavujú univerzálne riešenie, pri ktorom si po celý rok spoľahlivo a bez striedania okuliarov chránite zrak pred intenzívnym slnkom. Šošovky na slnku automaticky stmavnú až na úroveň slnečných okuliarov a po prechode do tieňa alebo interiéru opätovne zblednú. Vďaka neustálemu vývoju optických materiálov je dnes ich premena otázkou sekúnd.

Nemusíte tak leto riešiť druhým párom okuliarov určených iba na slnko.

S jednými „celoročnými“ okuliarovými šošovkami sa ochránite pred útokmi priamych aj odrazených slnečných lúčov (od vodnej plochy, piesku, …), a tým dokonale eliminujete riziko poškodenia zraku nebezpečným UV žiarením.

 

Prečo práve Suntech Intense?

Samozafarbujúcich sa šošoviek s podobnými vlastnostami je na trhu viac. Suntech Intense však reprezentuje najnovší a najpokrokovejší produkt v poradí už tretej generácie „fotochrómov“ elitného japonského výrobcu HOYA. Vrstva reagujúca na UV žiarenie je nanesená špeciálnou technológiou na povrch šošoviek. Ďalšie chemické procedúry a povrchové úpravy dodávajú šošovkám výnimočnú odolnosť voči poškriabaniu a uľahčujú čistenie.

V interiéri sú bez viditeľného sfarbenia, na nerozoznanie od čírych.

Na slnko reagujú intenzívnym stmavnutím už za 30 sekúnd (do siva alebo do hneda) a do 1 minúty sú sfarbené takmer ako slnečné okuliare. Naopak v tieni expresne rýchlo vyblednú. Polovicu predošlej tmavosti dosiahnu už po 2–3 minútach a po 5–7 min. prestáva byť ich sfarbenie vnímané. V rýchlosti odfarbovania a v povrchových úpravách nepoznajú konkurenciu. Napriek tomu sú cenovo dostupné.

Šošovky Suntech Intense nájdete u našich predajcov