Danae Vision

Na Slovensku už je prvý internetový obchod špecializovaný na techniku a príslušenstvo v oblasti očnej optiky a optometrie. Ako prvý svojho druhu na Slovensku spustila e-shop www.optickepristroje.sk spoločnosť Danae Vision.

„Nebolo to jednoduché, ale nakoniec sa nám to podarilo ako prvým na Slovensku. O to viac ma to teší,“ konštatoval výkonný riaditeľ spoločnosti Danae Vision Ondrej Procházka. Ako ďalej dodal, projekt zrel v hlavách už dlhší čas. Nakoniec sa ho podarilo realizovať v pomerne krátkom čase. „Nesmieme zaspať na vavrínoch, stále je čo zlepšovať. Vždy sme sa snažili byť iní a najmä inovatívni v poskytovaní služieb zákazníkom a v tomto

trende určite budeme pokračovať aj naďalej,“ doplnil riaditeľ spoločnosti Danae Procházka.

Internetový obchod predstavila spoločnosť Danae po prvýkrát na 8. kongrese očných optikov a optometristov v Jasnej 12. až 14. októbra 2012, kde sa stretol s pomerne širokým záujmom.

Internetových obchod www.optickepristroje.sk ponúka široké portfólio prístrojovej techniky určenej nielen očným lekárom a optometristom na vyšetrovanie zraku, ale najmä prístroje v oblasti opracovania okuliarových šošoviek a ich zábrusov do okuliarových rámov. „Pevne veríme, že každý profesionál v oblasti očnej optiky si v novom internetovom obchode nájde to, čo potrebuje a samozrejme za výhodnejšiu cenu,“ dodal Procházka.

Danae Vision je popredná slovenská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a dovoz okuliarových šošoviek, rámov a prístrojov určených pre očných optikov, optometristov a očných lekárov. Na Slovensku pôsobí už od roku 1994 a už viac ako desať rokov vyrába okuliarové šošovky vrátane technologicky mimoriadne náročných progresívnych – multifokálnych šošoviek. Je výhradným distribútorom okuliarových šošoviek japonskej spoločnosti HOYA a výhradným dovozcom špičkových nemeckých rámov Flair

a značiek Celine Dion, Vanni a Derapage. V prístrojovej technike na slovenskom trhu distribuuje výrobky spoločností Shin-Nippon, Indo a Dong Yang.