Danae Vision

Na svetovom optickom veľtrhu Silmo v Paríži japonská spoločnosť HOYA ukázala, že je o krok vpred pred konkurenciu. HOYA so svojím centrovacím systémom VisuReal Portable získala ocenenie Zlaté Silmo, čo sa dá porovnať k filmárskej Zlatej palme z Cannes alebo dokonca k Oskarovi. Hoya za svoj inovatívny počin získala prvú cenu v kategórii materiál / vybavenie.

„S potešením môžeme pridať toto významné ocenie k tým predchádzajúcim,“ konštatoval spokojný riaditeľ marketingu Hoya Francúzko Laurence Darbonnel, ktorý v Paríži zastupoval spoločnosť. „Ukazuje sa, že HOYA je na správnej ceste, čo sa týka inovácií,“ dodal.

Ide už o tretie významné ocenenie a druhé víťazstvo HOYA VisuReal Portable v tomto roku.

Už počas svojej premiéry vo februári 2012 v Mníchove zožal úspech ako jedna z dvoch najprevratnejších inovácií v oblasti očnej optiky. Následne VisuReal Portable triumfoval na brnenskej výstave OPTA 2012 ako najpopulárnejší výrobok výstavy.

VisuReal Portable je najnovší prenosný centrovací systém, ktorý funguje v spojení s tabletom iPad a

umožňuje optikovi rýchlejšie a presnejšie zameranie zákazníka. Podstata centrovacieho systému spočíva v špeciálnom ľahko naladiteľnom kamerovom nadstavci, ktorý zabezpečuje štvornásobné zväčšenie. To umožňuje mimoriadnu presnosť pri meraní.

S pomocou nadstavca kamera nasníma všetky potrebné personálne parametre klienta a fotografie spolu so zadanými údajmi vďaka softvéru rýchlo spracuje. Následne ich VisuReal odošle cez internet do kalkulačného programu na externom serveri.

Okrem presnosti a jednoduchosti ovládania je ďalšou nezanedbateľnou výhodou vysoká mobilita. Optikovi doslova rozväzuje ruky a v prípade potreby môže zákazníkovi poskytnúť servis aj mimo svojej prevádzky, čo prispieva k zlepšeniu služieb a komfortu.

Na Slovensko dodáva VisuReal Portable spoločnosť Danae Vision ako výhradný partner spoločnosti HOYA. VisuReal Portable je k dispozícii aj v novootvorenom internetovom obchode www.optickepristroje.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *